Çukur 10. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur son bölüm 2. fragmanı ekrana geldi. Takipçisi gün geçtikçe artan Çukur dizisinin 10. bölümü oldukça hareketli geçecek. Bu bölümde namlunun ucunda olanlar Sena, Yamaç ve beraberinde Serdar’dır.

Çukur 10. Bölümde Kim Vurulacak?

Show Tv’den alınan tüyolara göre, bu üç kişiden bir tanesi vuruluyor. Sena mı? Yamaç mı? Yoksa Serdar mı?

Sena’nın dışında kalan diğer Koçovalı kadınları da büyük bir tehlike ile yüz yüze gelecektir. Tüm bu gerginlikler yaşanırken Serdar’ın adamları da aldıkları emri yerine getirmek için İdris’in evine baskına giderler. Bu baskın sırada onları kurtarabilecek tek bir kişi vardır. O da Vartolu. Çünkü bu saldırı anında karşılarına Vartolu çıkacaktır. Vartolu kadınlarını kurtaracak mı yoksa kaderine mi terk edecek? İzleyeceğiz.

Karaca’nın Durumu Kritik

Karaca, Celasun için hayatını tehlike atmıştır. Şimdi bu zor durumda onun için kendini ateşe atacak biri çıkacak mıdır?

Selim Köşeye Sıkıştı

Selim tam anlamıyla artık köşeye sıkışmış vaziyettedir. Sinirinden ve öfkesinden bir takım radikal kararlar alma yoluna gider. Tüm bu zor durumunun bedelini ise Serdar’a ödetmek için planlara koyulur. Ancak Yamaç, Selim’i hain planları ile baş başa bırakmayacaktır. Yamaç’ın ani çıkışları ile Selim, zorluğun zirvesine tırmanacaktır.

Baykal Yamaç’ın Peşinde

Baykal, Yamaç’ın peşindedir ve O’nu en zor durumda görmek en büyük hedefidir. Bardağı taşıracak olan son hamlesi ile de Yamaç’ın bam teline dokunur. Yamaç tam da bu durumda hayatının en önemli ve en zorlu kararlarını vermek durumunda kalır.

Sultan İsyanlarda

Kocasının ve oğlunun sürekli zor sınavlar vermesi Sultan’ı yıkmıştır. Her ne kadar kocası ve oğlu ateşle oynasa da aslında bu ateşte yanan tek onlar değildir. Kendisi ve hatta Sultan ile birlikte tüm Koçovalı kadınları yanmaktadır. Sena’ya dert yanan Sultan hanım, Sena’ya çok güzel bir ders verecektir. Tüm bu zorluklar karşısında dik durması gerektiğini güzel bir atasözü ile ifade eder. ‘Ya bu deveyi güdeceksin, ya da bu diyardan gideceksin’ derken aslında Sena’yı başlarına gelecek olan daha büyük zorluklara karşı hazırlamaktadır. Tüm bu konuşmalardan sonra Çukur 10. bölüm fragmanında Sena ‘Yamaç’a Ben gidiyorum’ der. Acaba gerçekten kaçışı yani en kolay yolu mu seçecektir? Sena’nın Yamaç’a olan aşkı buraya kadar mıydı? 25 Aralık Pazartesi günü yani bu gece Çukur yeni bölüm ile birlikte hep bareber bu sorulara yanıt alacağız.

Çukur 10. bölüm 2. fragmanını merakla bekleyenler için işte beklediğiniz sahneler.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here