Çukur 10. Bölüm Fragmanı

Çukur son bölüm fragmanı ekrana geldi. Dizin son bölümü olan 10. bölüm de hiç beklenmeyen bir hamle Vartolu’dan geliyor. Koçovalılar beklenilmeyen bir saldırı ile karşı karşıya kalıyorlar. Yamaç ve Koçovalılar’ın bu zor durumunda yardıma koşan ise Vartolu oluyor.

Çukur 10. bölüm fragmanını merakla bekleyenler için işte beklediğiniz sahneler.

Çukur 9. Bölüm Hatırlatması

Çukur dizisi 9. bölümünde, Yamaç hayatındaki en zor anlara tanık olmakta ve hayatının en zorlu sınavları ile karşılaşmaktadır. Bir yanda sevdiği kadın Sena ve diğer yandan babası İdris’in zor zamanları, Yamaç’ı köşeye sıkıştırmıştır. Tüm bu tehlike çanlarının çaldığı zamanlarda Yamaç’ın olaylara tepkisi, Serdar ve diğer herkesi şaşırtmıştı.

Serdar Sena’yı kaçırmıştı. Ancak sonrasında köşeye sıkışmıştı. Celasun’un bulduğu kaçış planı ile Vartolu ve Celasun kaçmaya çalışmıştı ancak bu kaçış planı hiç akla gelmeyecek birisinin zarar görmesi ile sonuçlanmıştı.

Yamaç’ın hiç vazgeçmeyeceğini ve sürekli mücadele peşinde olduğunu anlayan Serdar, adamlarına Çukur’a saldırma emri verir. Hedef ise Çukur mahallesi ile birlikte İdris’in evidir. Serdar’ın dur durak bilmeyen bu haince planları karşısında Yamaç da harekete geçerek gerekli atılımlarına başlamıştı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here