Çukur 11. Bölüm 1. Fragmanı

Çukur 11. Bölüm 1. Fragmanı 08 Ocak 2018 tarihinde ekranlarda olacak olan yeni bölümü için ilk sahneleri ile izleyicilerinin karşısına geldi.

Haftanın Pazartesi günleri yayın programını sürdüren Çukur dizisi, yılbaşından sonraki ilk bölümüne bir hafta rötarlı olarak devam edecek. Normalde takvime göre 01 Ocak 2018 Pazartesi günü Çukur 11. bölüm bekleniyordu.  Ancak bir çok dizi de olduğu gibi Çukur dizisinde de yılbaşından sonraki ilk hafta yeni program izlenemeyecek. Çukur dizisi fanları Çukur dizisi 11. bölüm için 08 Ocak 2018 tarihini bekleyecek.

Çukur Yeni Bölümde Silahlar Konuşuyor

Çukur dizisi 11. bölümde Vartolu ile Yamaç’ın kavgaları şiddetleniyor. Artık yaşadıkları gerginlikte silahlar konuşmaya başlıyor. Dengeler öyle bir sarsılmıştır ki, hiç bir şey tekrar eski haline dönmeyecektir. Vartolu ile Yamaç yüzleşmelerinde gerginlik son noktaya ulaşmıştır. Yamaç ‘Dişe diş kana kan bir mücadelenin içerisinde olduğunu açıkça Vartolu’ya söylemiş ve göstermiştir.

Çukur mu Sena mı?

Yamaç büyük ve zorlu bir yol ayrımına gelmiştir. Sena ile Çukur arasında bir seçim yapmak zorundadır. Acaba Çukur 11. bölümde, Yamaç hangisine karar verecektir?

Selim Öfkeli

Selim, Yamaç karşısında oldukça küçük bir duruma düşmüştür ve bu urum onun öfkesini arttırmıştır. Öfkesi ile yapmış olduğu bir hamle ise Yamaç’ı köşeye sıkıştıracaktır. Yamaç’ın yapacağı bu hata artık ileride dönüşü olmaya bir noktaya gelmesine sebep olacaktır.

Avukat Nazım ile Baykal Tehlikeli Adımlar Atıyor

Avukat Nazım da Baykal da tehlikeli hamlelerden geri kalmıyorlar. Her ikisi de olaylardaki gerginliğin artmasına sebebiyet verecek büyük planların peşindedir.

Ceza Evinden Bir Mektup

İdris Koçovalı’ya bir mektup gelir ve puluna göre bu mektup ceza evinden gelmektedir. Ceza evinde kim var? Bu mektup kimden gelmektedir? Yeni bölümde bu sorulara cevap alacağız.

İşte Çukur yeni bölümden 1. fragman sizlerle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here