Çukur 11. Bölüm İlk Fragman 08 Ocak 2018

Çukur 11. Bölüm İlk Fragman 08 Ocak 2018 tarihinde ekranlarda olacak olan yeni bölümü için ilk sahneleri ile izleyicilerinin karşısına geldi.

Haftanın Pazartesi günleri yayın programını sürdüren Çukur dizisi, yılbaşından sonraki ilk bölümüne bir hafta rötarlı olarak devam edecek. Normalde takvime göre 01 Ocak 2018 Pazartesi günü Çukur 11. bölüm bekleniyordu.  Ancak bir çok dizi de olduğu gibi Çukur dizisinde de yılbaşından sonraki ilk hafta yeni program izlenemeyecek. Çukur dizisi fanları Çukur dizisi 11. bölüm için 08 Ocak 2018 tarihini bekleyecek.

Vartolu’dan Yamaç’a Anlamlı Bir Yılbaşı Hediyesi

Çukur dizisinin ilk sahne yayını ekranlara geldi. Vartolu Yamaç’a yılbaşı hediyesi sunuyor. Hediyesi ise oldukça anlamlı. Ölümü çağrıştıran mezar taşı hediyesinin üzerine tarihlerini bile yazdırmış. Tahmini doğum tarihi olarak 1989 yazdırıp, ölüm tarihinin ise 2018 yılı olduğunu ve bu tarihin kesin olduğunu belirten bir yazı ile mezar taşını yaptırtmış. Yamaç Koçovalı’nın bu yıl kesin öleceğini ima eden bu mezar taşı bakalım dizi de nelere gebe?

Yamaç’ın Vartolu’dan aldığı bu hediye sırasında yanında Selim’in de olması olaya farklı bir bakış açısı katar. Selim olan biten karşısında oldukça şaşkındır ve hiç bir şey bilmemektedir. Vartolu da bu durumu çok güzel kullanır. İki kardeş arasında olan bir çok sırrı vurgulayarak ‘yoksa iki kardeş arasında güvensizlik mi var?’ şeklinde imalı bir konuşma yapar. İşte Çukur yeni bölümden bir sahne sizlerle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here