Çukur 12. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 12. Bölüm 2. Fragmanı herkes birbirinden bir şeyler saklıyor. Entrikalar ile dolu olacak olan 12. bölüm içerisinde bu saklanan olaylara Yamaç da dahildir. Yamaç’ın kendi elleri ile verdiği tapular sayesinde Baykal, Çukur’u ele geçirmiştir.

Paşa, Çukur’un Baykal’a geçişinin İdris tarafından öğrenilmesinden endişelidir. Yamaç’a İdris’e bu durumu anlatıp anlatmadığını sorar. Yamaç ‘Yok söylemedim abi’ cevabını verince rahat bir nefes alarak ‘İyi yapmışsın’der.

Baykal Planlarına DEvam Ediyor 

Baykal hala daha çok tehlikeli sularda yüzmeye devam etmektedir. Öyle büyük planlar yapar ki, Çukur’u ele geçirmiş olmasına rağmen planlarının ardı ardası kesilmez. Münir ile artık işi bitmiştir. Artık yeni direktifler ile onu ortadan kaldıracaktır. Münir bundan sonra ortadan kaybolacaktır. Telefonlarını kapatacaktır ve şirkete de uğramayacaktır.

Çukur 12. bölüm Baykal tarafından ilmek ilmek örülen hain planlar ile sürecektir.

Selim Yine Kullanılmıştır

Baykal’ın tüm planlarının içerisinden her zamanki gibi Selim çıkacaktır.Selim, kendisini ateşe atan Baykal’a tepki verecektir. ‘Yine beni ateşe atıyorsunuz. Farkındasınız değil mi Baykal Bey? Yamaç’a bunu ben önerdim. İş patlayınca yine bana dönecek.’ dese de Baykal Bey gülmeye devam eder. Çünkü onun tüm planları yolundadır ve keyfi de gayet yerindedir.

Mühir’e Ulaşamayan Yamaç Sinirlenir 

Muhir, Baykal’dan aldığı emirleri uygular. Telefonları açmayan Münir’e, Yamaç ulaşamamaktadır. Yamaç, Münir’i yerinde de bulamayınca kayıp olduğunu anlar. Tüm öfkesi ile birlikte Selim’e döner. ‘Benimle oyun oynama’ diyerek olan bitenin farkında olduğunu bildirir.

Selim’in oturmuş olduğu masayı dağıtarak. ‘Bana onu bulacaksın!‘ der.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here