Çukur 12. Bölüm Fragmanı

Çukur 12. Bölüm Fragmanı akıl almaz konuları ile gündemde. Ortaya inanılmayacak kişiler inanılmayacak kimlikleri ile ortaya çıkıyor.

Mihriban ve Çocuğu Kim?

Burcu diye bildikleri kişinin aslında gerçek isminin Mihriban olduğunu öğreniyorlar. Olaylar çok farklı boyutlara çıkıyor. Çünkü Mihriban’ın kimliğinin ortaya çıkmasının ardından ortaya bir çocuk daha çıkıyor.

Çukur 12. bölüm tanıtımında yer alan Mihriban ve ortadaki çocuk, önümüzdeki bölümlere büyük bir değişim katacak.

İdris Çocuğun Peşinde

Eski defterlerden yola çıkarak araştırdığı Burcu isminden Mihriban adına ulaşırlar. Mihriban’dan ortaya çıkan bu çocuk ise İdris’in kafasını epey karıştırmıştır. Sonucunda ise emir vererek ‘Bana o çocuğu bulacaksınız’ der.

Bu aradıkları çocuk acaba Vartolu olabilir mi? Diziye ilk girişinden beri Çukur hakkında birçok bilgiye sahip olan ve sürekli Koçovalılar’dan bir beklentisi olan Vartolu’nun geçmiş defterlerden çıkacağı belliydi. Acaba o gün bugün mü?

Sultan Panikliyor 

İdris’in eşi Sultan’ın tüm bu geçmiş olaylarda parmağı var gibi görünüyor. Çünkü bu ortaya çıkan çocuk ve Mihriban’dan sonra panikliyor. Paşa’ya ise ‘İdris’in yolunu kesmen lazım’ diyerek durumun ciddiyetini hatırlatıyor. ‘nasıl yaparsın bilemiyorum ama çıkmaz sokağa girmezse bu yol bize çıkacak’ diyerek acil müdahale etmeleri gerektiğini hatırlatıyor. Sözlerindeki ‘BİZE ÇIKACAK’ kısmından ise tüm olan biteni Sultan’ın Paşa ile birlikte planlayıp uyguladıkları anlaşılmaktadır. Paşa’yı kullanarak çevirdikleri dümenler ortaya çıkacak mı?

İdris Bulmak İsterse Bulur 

Paşa ne kadar çabalarsa çabalasın İdris’in yolunu kesemeyeceğinin farkındadır.İdris bu. Bulmak isterse hiç bir şey durdurmaz onu’ der. Ve gerçekten de doğrudur. İdris o sırada Mihriban’ın soyadı olan Helvacı ismine ulaşmıştır bile. İdris, bu ismi duyduktan sonra kafasında şimşekler çakar. Hemen ardından ortaya Vartolu’nun çıkışı ise aradığı çocuğun Vartolu olma ihtimalini yükseltir. ‘Şunun şurasında kavuşmamıza ne kaldı bak‘ diyen Vartolu’nun derin planlar peşinde olduğu aşikardır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here