Çukur 12. Bölüm İlk Fragman 15 Ocak 2018

Çukur 12. Bölüm İlk Fragman 15 Ocak 2018 tarihinde ekranlarda olacak olan yeni bölümü için ilk sahneleri ile izleyicilerinin karşısına geldi.

Sena ile Yamaç Arasına Avukat Giriyor

Sena’nın avukatı Yamaç’a ulaşıyor. Sena’nın ayrılma kararını avukatından öğrenen Yamaç oldukça sert bir tavır sergiliyor. Haberi alır almaz kendini Sena’nın evinde alıyor. Ve kapı açılmayınca kapıyı kırarak eve giriyor. Çukur 12. bölüm ilk sahne görüntüleri çiftin arasında oldukça gergin anlar yaşanacağını gözler önüne seriyor.

Kapıyı Kırmana Gerek Kalmazdı

Sena, eve geldiğinde Yamaç’ın kapıyı kırıp girmiş olduğunu görüyor. ‘Dışarıdaydık. Geleceğini söyleseydin daha önce gelirdik. Kapıyı kırmana gerek kalmazdı. sözleri ile tepkisini ortaya koyuyor. Ama Yamaç o kadar öfkelenmiştir ki başlıyor olan biteni sorgulamaya.

Böyle Bir Şeyi Nasıl Yaparsın Sen?

Boşanma avukatından öğrendiği haber üzerine Sena’ya böyle bir şeyi nasıl yapabileceğini soruyor. Ancak Sena, avukatının Yamaç’a ulaşmış olduğundan habersizdir ve olup bitene anlam veremeyip ‘Ne Yapmışım?’ sorusu ile karşılı veriyor.

Avukatın Geldi Boşanıyormuşuz

Yamaç laflarını sıralıyor. ‘Avukatın geldi. Boşanıyormuşuz.’ şeklindeki açıklamasına Sena’nın ‘Şaka yapıyorsun’ sözleri ile tepki vermesiyle Yamaç umutlanır. ‘Nasıl yani senin böyle bir şeyden haberin yok mu?’ sorusu ile geçer Sena’nın karşısında. O an Sena’nın tüm bu olaylardan habersiz olabileceği ihtimali, Yamaç’ın sevinmesine sebep olmuştur. Ancak üzerine aldığı cevaplar hiç de beklediği gibi değildir. Çünkü avukat tuttuğunu, avukatı ile konuştuğunu kabul eden Sena’nın, tek takıldığı noktanın, sadece ‘Ondan seninle konuşmasını istemedim ki ‘ olduğunu anlayınca işler çığırından çıkar. Aslında Sena’nın tek endişesi avukatın aceleci davranma şeklidir.

Hayatında zaten her şeyin en zor hali ile yaşanıyor olması Yamaç’ın bütün dengesini alt üst etmiştir. Bir de üstüne üstlük Sena’nın böyle bir düşüncesinin olduğunu öğrenmesi sinirlerine hakim olamamasına sebep olur.

Avukatın aceleci davranıp davranmamasının hiç bir şey değiştirmeyeceğini sonuçta boşanacaklarını dile getiren Yamaç, öfkesinden Sena’yı dinlemez bile. Ona söz hakkı vermeden ‘Madem benim hayatımdan çıkmak istiyorsun, buyur‘ diyerek evi terk eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here