Çukur 13. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 13. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Yüzleşmeler ile dolu geçecek olan Çukur 13. bölüm izleyicilerini yine şok etmeye devam edecek gibi görünüyor.

İdris İle Vartolu Yüzleşmesi

Sonunda dizinin beklenen anına gelindi. Sırada, İdris ile Vartolu’nun yüzleşmesi var. Artık eski defterlerin sayfaları teker teker açılıyor ve tozlu sayfalardan neler çıkıyor neler? Bundan sonra Çukur dizisi çok daha heyecanlı olaylara gebe.

İdris Oğlunun Peşinde

İdris, oğlunun yaşadığını öğrenmiştir ve sürekli onun peşindedir. Bir iz ve bir belirti bulabilmek için var gücüyle çalışır. İdris, yıllar önce kaybettiği oğlunu ararken, oğlu Yamaç ise Vartolu’nun kimliğini bulma peşindedir.

Vartolu Kendini Ele Vermek Üzere

Yamaç’ın uzunca bir zamandır Vartolu’nun peşinde iz sürdüğünü biliyoruz. Vartolu artık kimliğinin ortaya çıkmasından endişelidir. Yamaç’ın böylesine durmaksızın Vartolu’nun peşinde oluşu onu bir hayli endişelendirmiştir. Gerçek kimliğini açığa kavuşmasından korkan Vartolu, Yamaç’ın önüne sürekli set çekmektedir. Bir çok engeli ortaya atmasına rağmen, Yamaç hala daha bu engelleri aşığ ona doğru iz sürmeye devam etmektedir. Sonunda Vartolu öyle bir hata yapar ki… Kendi kendine yapmış olduğu bir hata sebebi ile tüm gizlediklerinin ortaya çıkması an meselesidir. Bunca zaman ki uğraşları boşa gitmek üzeredir.

Sena Aklını mı Dinleyecek Kalbini mi?  

Sena, olan bitenler karşısında oldukça yorulmuştur. Artık Çukur’dan kaçmak ve her şeyi geride bırakmak ister. Ancak tam kaçış planları hazırlarken Çukur’un ona ihtiyacı olduğunu fark eder. Yamaç ile yollarının ayrılma noktasına ulaşan Sena artık bir karar vermek zorundadır. Ya kalbini dinleyecek zorluklara göğüs gerecektir. Ya da aklını dinleyerek her şeyi geride bırakıp Çukur’dan kaçıp gidecektir. Kendi kendine iç muhakemeleri süren Sena’nın alacağı nihai karar merak konusudur.

Sultan Gün Geçtikçe Sıkışmaktadır

Sultan, zamanında Paşa’yı kullanarak bir takım gizli işler çevirmiştir. Kocası İdris’in bu gizli işlerden haberi olmaması lazımdır. Bu sebeple sürekli eski defterleri kapatmak için çabalar. Olan bitenin ortaya çıkması durumunda kendisinin de ateşte olduğunu bilen  Paşa da, Sultan hanım gibi yaptıkları hatayı kapatmak ile meşguldür. Ancak geçmiş bir türlü peşlerini bırakmaz.

Her gerçek bir gün ortaya çıkacaktır.

Tıpkı Yamaç’ın, babası İdris’ten sakladığı tapu meselesinin ortaya çıkacağı gibi …

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here