Çukur 14. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 14. Bölüm 2. Fragmanı da yayınlandı. Yüzleşmeler ile dolu geçecek olan Çukur 14. bölüm izleyicilerini yine şok etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Yamaç Salih’in Annesinin İsmini Arıyor

Birçok kilit nokta Kasım ile çözülecek ve gizli kapılar, gizli perdeler açılacaktır. Bunu bilen Yamaç, her ne olursa olsun Kasım’ı konuşturmaya kararlıdır. Kasım’a öldürdüğü kadının ismini yani Salih’in ismi sorar. Alacağı cevabı öğrenmekten de korkan Yamaç, ‘Mi’ kelimesini duyar duymaz. Mihriban ismini duymaktan korkmaktadır.

Yamaç Vartolu’nun Annesinin İsmini Biliyordu

Yamaç, Vartolu’nun annesinin isminin Mihriban olduğunu öğrenmişti. Kasım’ın öldürdüğü kadının ismini tam söylerken dudaklarından dökülen ‘Mi’ sözcüklerinden sonra aynı ismi duymaktan korkar. ‘Mine de, lütfen Mine de’ dese de gerçek cevabı duyar. Mihriban …

Yamaç’ın Abisi Vartolu

Dizinin ilk bölümlerinde Yamaç bir abisini kaybetmişti. Ancak bir abisi daha oldu. Bunca yıldır bilmediği bir kardeşinin olduğunu en acı şekli ile öğrenen Yamaç, olayın şokunu kolay kolay atlatamayacaktır. Bunca zamandır kanlı bıçaklı olduğu Vartolu, aslında onun öz mü öz abisidir. Bunu kabullenmek hiç ama hiç kolay olmayacaktır.

Geçmişteki Hatalar Bugünün En Acı Hali 

Hiç bir sır sonsuzluğu yaşamaz. Bir gün elbet ortaya çıkar. Çukur dizisi için de aynı durum geçerli. Büyük yüzleşme artık başlıyor. Zamanında yapılmış olan hatalar bugün en acı hali ile ve tüm gerçekliği ile ortada duruyor. Artık hiç kimse için hiç bir şey aynı olamayacaktır. Hayatlar alt üst olmuş, ortaya çıkan akıl almaz gerçekler ile bir çok hayat mahvolmuştur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here