Çukur 14. Bölüm Fragmanı

Çukur 14. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Çukur dizisi öyle bir tanıtım ile gündeme geldi ki, adeta bomba gibi düştü. Çukur 14. bölüm itibarile 6 bölüm boyunca yüzleşme yaşanacak. Yani Çukur 20. bölüm de dahil olmak üzere Çukur Yüzleşme ile geçecek. herkes kimin aslında kim olduğunu ya da olmadığını öğrenmeye başlıyor. Kimse eskisi gibi olmayacak.

Büyük Yüzleşmeye Hazır mısınız?

Hem İdris’in hem de oğlu Yamaç’ın iz sürdüğü mesele aynı noktaya çıkıyor. İdris yıllar önc izini kaybettiği oğlunu ararken, Yamaç da Çukur’a bir anda dahil olan Vartolu’nun gerçek kimliğini bulma peşindeydi. Aslında her ikisinin aradıkları konular aynı kapıya çakıyordu. İşte büyük buluşma bölümleri başlıyor. Ve Vartolu’nun kimliği yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

 

Çukur Yüzleşeme Serisinin ilk Bölümü

Bu hafta izleyeceğimiz Çukur dizisi ile yüzleşme serisi başlamış oluyor. Çukur dizisi fragmanı artık dizide Vartolu’nun gerçek kimliği ile ortaya çıkacağının sinyallerini verdi. Bundan sonra, eskiden maziye gömülmüş ve üstü kapalı kalmış olan tüm gerçekler bir bir ortaya dökülecek.

Vartolu Tapulara Karşılık Ne İstiyor? 

Yamaç, artık Paşa’da da saklı kalan bilgiler olduğunu anlamıştır. Bu sebeple, gerçekleri öğrenebilmek adına Paşa’yı köşeye sıkıştırır. Köşeye sıkışan Paşa, dayanamayarak silahı kendi kafasına tutar. Tam intihar edecekken, Yamaç olaya müdahale eder ve Paşa kurtulur. Bu gerilim dolu sahneler, izleyicileri oldukça heyecanlandıracak.

İdris Sultan’ın Gizlediklerinin Peşinde

İdris, karısının son zamanlardaki tedirgin davranışlarından şüphelenmektedir. Gizlediği bir şeylerin olduğunu anlamıştır ve bu gizlediklerini öğrenmeye çalışır. Gizlenenlerin altından çıkacak olaylardaki gerçeklik, İdris’in bile bekleyemeyeceği kadar şaşırtıcı olacaktır.

Babanın Oğlu

Yamaç, Vartolu hakkında birçok şey öğrenmiştir. Ama hepsi de parça parçadır. Elindeki parçalar ile bir türlü bütün puzzle ortaya çıkmamaktadır. Bunu yapacak olan ise Kasım’dir. Kasım’a Salih’in kim olduğunu soran Yamaç, ‘Babanın oğlu‘ cevabını alıyor. İşte o anda tüm bulduğu parçalar gözünde canlanıyor ve yavaş yavaş bütünlük kazanmaya başlıyor. Büyük gerçeğin ortaya çıkması an meselesi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here