Çukur 4. Bölüm İzle – 13 Kasım 2017

Çukur 4. bölüm içerisinde yine heyecan dorukta. İdris, uzun süredir bilinçsiz bir şekilde yataktaydı. Ancak bu bölümde bilinci yerine geliyor ve gözlerini açıyor. Artık Çukur’da her şey çok daha farklı bir akış içerisine girerek, yepyeni bir dönem başlıyor. Babası yataktayken kendi başına kararlar almak zorunda kalan Yamaç’ın planları devam mı edecek? Yoksa İdris, oğlunun aldığı kararların tamamını yok sayıp kendi planlarını mı uygulamaya dahil edecektir? Bunun  cevabını öğrenmek için hemen Çukur 4. bölüm izle ve sürükleyici serüvene sen de dahil ol.

İdris, oğlu Yamaç ile sonunda karşılaşır. Ve oldukça gergin anlar yaşanır. Uzun yıllardır birbirlerini görmeyen baba oğul, başta birbirlerine oldukça sert yaklaşırlar.

İdris ile Sena Tanışıyor

4. bölüm fragmanı içerisinde de gördüğümüz gibi, İdris ile Sena artık bu bölümde tanışıyor. Ancak asıl fırtınalı günler Sena’nın Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenmesi ile başlıyor.

Yamaç is evdeki gerginlik ile uğraşırken, bir yandan da aralarında bir hain olduğunu anlar ve bu hainin kim olduğunu öğrenebilmek için peşine düşer.

Vartolu ise Çukur’da kendine yer açabilmenin peşindedir ve bu konuda ilginç adımlar atar.

Yamaç’ın Doğukan ismindeki bir şarkıcıdan tahsilat işi ile ilgilenmesi ise tehlike çanlarının çalmasına sebebiyet verir. Çukur son bölüm ile ilginç konular içerisine girmeye hazır mısınız?

İşte Çukur 4. bölüm tüm heyecanlı sahneleri ile birlikte sizlerle. İyi seyirler.

telifplayer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here