Çukur 4. Bölümde Neler Oluyor?

 

Çukur dizisi fan ve takipçileri ‘4. bölümde neler oluyor’ merakı içinde. Bizde Show TV’nin yayınlamış olduğu efsane tanıtımı sizlerle paylaşmak istedik.

İdris Koçovalı ile oğlu Yamaç arasındaki gerginlik, dizinin başından beri hepimizin malumu. Yamaç, babası ile olan sorun sebebi ile babasının evinde bile kalmıyor. Kendi tuttuğu evde kalıyor. İşte Çukur 4. bölüm içerisinde bu sır perdesi aralanıyor.

Son tartışmalarında Yamaç’ı evden ve dolayısı ile Çukur’dan kaçıran olayı, geçmişe dönük olarak çekilen bu dizi bölümünde bulabileceksiniz.

‘Benimle Uğraşacaksan Benim Kadar Güçlü Olacaksın!’

Yamaç’ın odasına giren, babası İdris Koçovalı direk Yamaç’ın dinlediği teybin fişini çeker. Ve oğlunun üzerine yürür. Yakasına yapışarak ‘Benimle uğraşacaksan, benim kadar güçlü olacaksın!’ diyor. Sonrasında oğlunu fırlatıp kenara atarak ‘Hadi, şimdi çal bakalım’ diyerek odasından ayrılıyor.

Ancak maalesef ki bu kısa dizi sahnesinden babasının Yamaç’a aslında neden kızdığı anlaşılmıyor. O da pazartesi günü yayınlanacak olan Çukur yeni bölüm içerisinde saklı.

1 YORUM

  1. Guzel bir dizi. başladığından beri takip ediyorum. Sizin yorumlarınızda muhteşem olmuş. Emeklerinize saglik. Dizinin özel sahnelerine bayılıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here