Çukur 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

 Çukur 5. bölüm fragmanı yeni bölümde Sena ile Yamaç’ın annesi Sultan Hanım arasında gerginlik çanlarının çaldığını gösteriyor. Sultan Hanım’ın sert ve despot duruşu Sena’yı rahatsız etmektedir. Bunu da bir şekilde dile getirir.

‘Bu İnsanlar Sizin Vücudunuzun Organları Değiller’

Çukur son bölüm içerisinde yer alan Sena ile Sultan Hanım sahneleri nefesleri kesecek. Sena’nın ‘Bu insanlar sizin vücudunuzun organları değiller. Hepsinin kendisine ait bir hayatı var. Bunu ne kadar daha engelleyebilirsiniz ki?’ sözleri karşısında Sultan Hanım’ın vereceği tepki merak konusu.

Sultan Hanım’ın vereceği cevap bilinmez ama Çukur fragman yayınında, Sultan Hanım’ı yakından tanıyanlar Sena’yı uyarıyor. Onunla savaşa girilmemesi gerektiği konusunda uyarıyor ve savaşa girmesi durumunda kazanamayacağını söylüyor.

Çukur 5. bölüm ilk sahne için buradaki linki kullanabilirsiniz.

Hain Ortaya Çıkıyor

Vartolu’ya bilgi sızdıran, İdris’in arkasından iş çeviren hain ortaya çıkıyor. Yamaç’ın akıllıca yapmış olduğu hamleler sonucu hain deşifre oluyor. Ancak İdris bu duruma nasıl bir yaklaşım ile tepki verecek? Çukur 5. bölüm yayınında tüm bu sorulara cevap alacağız.

Çukur 5. bölüm fragmanı sizlerle. İyi seyirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here