Çukur 5. Bölüm Son Fragman

Yamaç, önüne birçok engel çıkmış olsa da, her şeye rağmen aralarındaki haini bulma konusunda kararlıdır. Ancak karşısındaki en büyük engeli atlamak zorundadır. O da babası İdris’tir. Çünkü İdris, herkesi kendi ailesinden biri olarak görmektedir. Sadece çevresindekiler değil Çukur içerisindeki herkes neredeyse ailesinden bir üye gibidir.

Haini Bulsa Bile İdris’e İnandırmak Kolay Olmayacak

Çukur dizisinde, Yamaç, haini bulsa bile asıl zorluk bundan sonra başlayacaktır. Çünkü babasına bu hainin, hain olduğuna inandırması en büyük zorluk olacaktır.

Baba ile Oğul Hala Çatışıyor

Çukur dizisinde 5. bölüme gelindi ancak hala baba ile oğul yani yamaç ile İdris arasındaki gerginlik bitmedi. Hatta tansiyon daha da yükseliyor.

Koçovalı Kadınları Sert

Koçovalı kadınları ise her zamanki gibi sert. Sena, hala daha Sultan’ın kurallarına uymama konusunda diretmektedir. Koçovalı kadınları arasında da sert rüzgarlar hatta fırtınalar esmektedir.

Selim, sırf kendisi ile ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındaki insanları bile kolaylıkla ateşe atabilmektedir. Ancak Çukur 5. bölümde, Selim artık geri dönüşü mümkün olmayan bir hata yapacaktır.

Vartolu, Çukur Sakinlerini Kendisine Çekmeye Çalışıyor

Vartolu, Çukur sakinleri ile iyi geçinmek ve sevgilerini kazanarak onları kendisine çekmek ister. Tüm Çukur halkını kendisine çekebilirse İdris Koçovalı’nın yerine geçebilmesi çok daha kolay olacaktır. Çünkü asıl aklındaki plan İdris’in yerine geçebilmektir. Çukur 5. bölüm izleyicileri, Vartolu’nun başlattığı büyük savaşa tanık olacaklar.

Çukur 5. bölüm son fragmanı sizlerle. İyi seyirler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here