Çukur 6. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur yeni bölümü sahnelerinde Vartolu ile Selim birbirine giriyor. Selim artık yakalanmanın eşiğindedir ve yakayı le vermemek için önlemler almaya çalışır. Bundan sonra gidilecek olan yolu kendi belirlemek ister. Çünkü aksi halde yakalanacaktır. Çukur yeni bölümü ile solukları kesecek.

Selim’in Yakalanma Korkusu

Selim yakalanmamak için bazı şeylerin değişmesi gerektiğini düşünmektedir. Bu sebeple de ipleri almak ister. Aksi halde yakalanacaktır. Ve kendi sözüyle ‘Yakalanırsam, zaten öldüm!’ İşte bu korku yüzünden dizginleri ele almak isteyecekti. Vartolu’yu da yakalandığında, olan biten her şeyi anlatmakla tehdit eder.

Sadece Çukur Değil, Bütün İstanbul Savaş Alanına Döner

Sinan bildiklerini anlatırsa sadece Çukur’un değil tüm İstanbul’un savaş alanına döneceğini söylüyor. Böylece Vartolu’nun Sinan’ı tehlikeden çıkarmasını beklemektedir. Ancak ne kadar çabalasa da, yaptıklarının tamamı boşuna olacaktır. Çünkü karşısındaki en büyük sorun olan Yamaç, peşini bırakmamaktadır.

Baba, Oğlun Hain!

Yamaç Sinan’ın karşısına ‘Ben şimdi babama gitsem, desem ki: Baba, oğlun hain, Vartolu’ya bizi o satıyor.’ sözleri ile çıkar. Ve Çukur 6. bölüm fragmanı içerisinden anlaşılan gerilim bitmiyor.

İşte Çukur 6. bölüm fragmanı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here