Çukur 6. Bölüm

Çukur 6. bölüm izleyicileri yine aksiyon dolu bir dizi ile karşı karşıyaydı. İsa’nın ölmesinin ardından Yamaç’ın aklındaki şüpheler daha da artmaya başlamıştır. Baş şüpheliler ise, Yamaç’ın amca olarak bildiği Emmi ile birlikte Paşa’dır. Silah sevkiyatında yapılan baskından sonra şüpheler iyice artmıştır. Çukur bölümleri tüm hızıyla devam ediyor.

Çukur Mahallesi Kaynıyor

Çukur mahallesi artık fokurdayan bir kazan halini almıştır. Ortalık karışıktır, içi ise kaynıyordur. Çukur dizisi içerisinde artık dengeler öyle değişecektir, eski dengelerden ser kalmayacaktır.

Yamaç’ın Eşi Sena Şaşkın

Sena zaten hiç bilmediği, tanımadığı bir ortama dahil olarak şaşkınlık içerisindeydi. Ancak bu sefer eşi Yamaç’ın hiç bilmediği ile bir yönü ile tanışarak şaşkınlığı artar. Bu şaşkınlık belki de hayatının en büyük şaşkınlığı olacaktır.

Vartolu ile Selim Anlaşmaları Farklı Boyuta Taşınıyor

Yaşanan gelişmeler sebebi ile Vartolu ile Selim arasındaki anlaşmanın şekli değişecektir. Celasun, Koçovalılara ait olan bir silah deposunu soymaya karar verir. Bu soygun sonrasında ise Celasun ile Yamaç karşı karşıya gelecektir.

Vartolu Hala Çukur Lideri Olma Peşinde

Vartolu tek bir hedefe kitlenip kalmıştır. Aslı hedefi Çukur içerisinde hükmedebilen, sözü geçen biri olmaktır. Bu mahallede sözü geçen biri olmak için hareketlerini sürdürmeye devam eder. Son hamlesi ile de Yamaç’ı öfkelendirmeyi başaracaktır.

Çukur 6. bölüm izle linki ile hemen şimdi izleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here