Çukur 7. Bölüm

Çukur 7. bölüm İdris’in geri dönüşü ile sarsılacak. İdris, mahallesindeki hakimiyetini hatırlar ve tüm eski gücüyle birlikte Çukur Mahallesine geri döner. Öyle bir geri dönüş yapar ki, taşlar yerinden oynar.

İdris’ten Kaçmayan Vartolu

Vartolu hedeflerine öyle bir kitlenmiştir ki, İdris’in gücünün farkında bile değildir. Vartolu’nun bu hırsı ile birlikte geri adım atmaya  hiç mi hiç niyeti yoktur. Çukur dizisi içerisindeki meşhur Çukur’uın altını oymaya ve ardından ise asıl hedefine ulaşmaya kararlıdır. Böylece mahallenin kralı o olacak ve istediği şekilde herkesi parmağında oynatacaktır. Bu kararından vazgeçmeye ise hiç niyeti yoktur.

Vartolu’nun Zayıf Yönlü Açığa Çıkıyor

Yamaç, Vartolu’nun en zayıf yönünü keşfeder. Bunu öğrenmesini ise Berber Muhittin sağlayacaktır. Sürpriz bir şekilde eline geçen bu koz dengeleri farklı yöne sürükleyecektir.

Selim’in Hamlesi

Hem Çukur’da hem de Koçovalılar’da çok şiddetli fırtınalar esmektedir. Tam da bu fırtınalardan istifade etmek isteyen Selim yeni hamlesi için en uygun zamanın geldiğini düşünür. Tam hamlesini yapacakken, tüm planları Yamaç’tan gelen hamle ile alt üst olur. Yamaç’ın elindeki Vartolu’ya ait büyük koz, Selim’i de yakından ilgilendirir.

Yamaç’ın kozu ele geçirişi, Selim’in kendinden emin bir şekilde planlarını sürdürürken tam en kritik anda Yamaç’ın elindeki kozları ortaya çıkarışı ve bu kozu devreye alıp Çukur dizisi içerisindeki akışı bir abda değiştirişi Çukur dizisi fan ve hayranlarını şok edecek.

Çukur 7. Bölüm 1. Part

Çukur 7. Bölüm 2. Part

Çukur 7. Bölüm 3. Part

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here