Çukur Dizisi Dilan Çiçek Deniz ile Sevgilisini Ayırıyor

Çukur dizisinin yayınlandığı ilk bölüm itibari ile dizinin başrol karakterlerinden olan Yamaç ile Dilan bol bol öpüşüyorlar. Özellikle ilk bölümü izleyenler neredeyse dizinin tamamında Sena ile Yamaç’ın birbirine yakınlaştıklarını görmüşlerdir. Tüm bu öpüşme sahnelerinin, Dilan Çiçek Deniz için ağır bir dönüşü oldu.

Çukur Dizisi Öpüşme Sahneleri Dilan Çiçek ile Sevgilisinin Ayrılma Sebebi Oldu

Yayınlandığı ilk bölüm itibari ile yoğun bir ilgi alan Çukur dizisi içerisinde geçen öpüşme sahneleri çiftin ayrılma sebebi oldu. Öğrenilen haberlere göre Dilan Çiçek Deniz ile sevgilisi ayrılık kararı aldı.

Sena ile Yamaç’ın Yakın Halleri

Sena ile Yamaç Öpüşme
Sena ile Yamaç Öpüşme

Show TV dizilerinin en yenilerinden ve en çok da öpüşme ve sevişme gibi sahneleri ile konuşulan Çukur dizisi Sena’nın başına dert oldu. Çukur dizisi içerisindeki Sena karakterine can veren Dilan Çiçek Deniz, rolü gereği Aras Bulut İynemli ile oldukça fazla sayıda öpüşmüş ve hatta bu öpüşmeler sevişme sahnelerine kadar gitmişti. Show TV dizileri arasında olan Çukur hız kesmeden devam ediyor. Ancak her bölümünde Sena ile Yamaç’ın öpüşmeleri de devam ediyor. Tüm bu yakınlaşma halleri yüzünden, dizinin başrol oyuncularından Dilan Çiçek Deniz sevgilisi ile ilişkisini bitirme noktasına geldi.

Dilan Çiçek Deniz ve Sevgilisi

Dilan Çiçek, kendisinden 15 yaş büyük olan Okan Yantır ile yaklaşık iki yıldır ilişki sürüyordu. 2 yıllık birlikteliğin sona erme sebebinin ise Çukur dizisi sahnelerinde yer alan Aras Bulut İynemli ile yapılan öpüşme hallerinin olduğu öğrenildi.

Ateşli Sahneler için ‘Abartacak Bir Şey Yok’

Yamaç ile Sena Öpüşme
Yamaç ile Sena Öpüşme

Çukur başrol oyuncuları arasında olan Dilan Çiçek gelen tepkilere karşı doğal davranmıştı. O kadar ateşli sahneler vardı ki, izleyenler bu sahneler karşısında oldukça etkilenmiş ve bu sahneler uzun uzun konuşulmuştu. Ancak bu tepkiler karşısında, oyuncu Dilan ‘Abartacak Bir Şey Yok’ şeklinde cevap vermişti.Sanırız sevgilisi Okan Yantır için bu sahneler de çok şey vardı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here