Erdal Beşikçioğlu’ndan Çukur Dizisi Oyuncularına Övgü

Behzat Ç ve 46 Yok Olan dizileri ile ismini Türkiye’de duyuran Erdal Beşikçioğlu, çukur dizisi oyuncuları hakkındaki fikirlerini dile getirdi.

Emre Karayel’le İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Bebek Koru Kahvesi çıkışında objektiflere takılan Erdal Beşikçioğlu açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır sinemaya gitme şansını bulamadığını dile getiren ünlü oyuncu, sinemadan daha çok tiyatroya gittiklerini ifade etti. Son zamanların ünlü filmlerinden olan Ayla ve Yol Ayrımı filmlerini bile henüz izleme şansının olmadığını söyledi. İzleme planını ise bu filmlerinin DVD’lerinin çıktığı zamandan sonraya dahil olduğunu bildirdi.

Çukur Dizisi Oyuncularını Beğeniyorum

Çukur dizisi oyuncuları ve tüm kadrosunu severek takip ettiği oyunculardan oluştuğunu açıklayan Erdal Beşikçioğlu, en sevdiği oyunculardan bazılarının isimlerini verdi. Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Çiçek ve Aras Bulut İynemli’yi beğendiğini ifadelerine ekledi.

Gün geçtikçe izleyici kitlesini ve reyting oranlarını arttırmayı sürdüren Çukur dizisi çok daha büyük bir başarıya imza atacak gibi görünüyor. Senaryosu gereği sonradan konusu açılan bir dizi olması sebebi ile reytinglerinin çok daha üst seviyelere ulaşacağı düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here